K nákupu tohto tovaru od nás navyše dostanete:
Záchytná vaňa na olej (olejová nádrž) ASTA 16206590. Nádoba na výmenu oleja v motore, na inštaláciu na montážnu jamu (tzv. kanálová vaňa). Technické parametre: Objem: 65 litrov Ší ... (Podrobný popis)
Alternativní varianty k produktu Záchytná vaňa na olej, pre montážne jamy, objem 65 litrov - ASTA