Záchytná vaňa na olej, pre montážne jamy, objem 65 litrov - ASTA

Záchytná vaňa na olej (olejová nádrž) ASTA 16206590. Nádoba na výmenu oleja v motore, na inštaláciu na montážnu jamu (tzv. kanálová vaňa).

Technické parametre:
Objem: 65 litrov
Šírka: 660 mm
Dĺžka: 560 mm
Výška: 220 mm
Rozsah ramien s kolieskami: 780 - 1400 mm
Hmotnosť: cca 30 kg